Pabaigtos pertvaros antrajame aukšte (atnaujinta)

Antrame aukšte pasirinkau fibo pertvarinius blokelius. Pasirinkta lipdymo technologija  – skiedinys. Ganėtinai greitia juda. Tik negalima dėti per daug eilių per dieną sumūrinti, kol nesudžiūva ankstenės, nes sienos “juda”. Poros dienų darbo rezultatas štai toks:

IMG_2629

IMG_2631

Vonia:

IMG_2632

Bėje pasitaręs su protingais ir užimtais santechnikais ir pavartęs kitu blogus pasirinkau TECE fitingus, kuriuos į mūrinams sienas nesunkiai užsegiau pats. Palikdamas pajungimo galis viršuje ir apačioje.  TECE elementus su puikiu servisu įsigyjau Paplaujos g 9A, Vilniuje,  antrame aukšte, tame pačiame pastate, kur Harley Davidson salonas.

Toliau trumpa ekskursija po seamą interjierą

Miegamasis:

IMG_2634

Vaikų kambariai:

IMG_2635

IMG_2638

Koridorius:

IMG_2636

Pirmą aukštą “papuošė” laikinieji langai:

IMG_2641

IMG_2642

Vieną vitriną teko sumažinti, nes dėl netikslumų pertvarinė siena “pataikė” beveik į vidurį:

IMG_2639

Laikinoji laiptinė:

IMG_2643

Na ir jau atvyko pirmo aukšto pertvarų bokeliai. Sugalvota buvo silikatiniai M12, nes apačioje bus katilinė ir kitokių sienas apkastančių dalykų:

IMG_2644

 

Dar per dvi dienas gautas rezultatas toks:

IMG_2667

IMG_2669

IMG_2675

IMG_2672

IMG_2671

Bendram vaizdui suvokti – antrojo aukšto pertvarų planas:

Screen Shot 2014-12-22 at 08.47.15

Panašu, kad šiais metais su rimtesniais darbais jau ir viskas…

Laukiame Naujųjų

IMG_2564

Visus su artėjančiomis!

12 komentarų apie “Pabaigtos pertvaros antrajame aukšte (atnaujinta)

 1. iknamai

  Siūlyčiau vatą kuo greičiau plėvele dengti, nors langų nėra, ir skersvėjai drėgmę pravaiko, tačiau išlieka tikimybė jei įmirkt.
  Arko gana nebloga garso izoliacija, ko nepasakysi apie fibo, aišku reikia turbūt daugiau jau gyvenančių atsiliepimų išgirsti 🙂

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   aciu uz patarimus dengti plevele. pas mane stogo mazgas toks kad 25cm vatos, ant jo plevele ir ant pleveles 5 cm vata. taip rekomenduoja gamintojas paroc. kaip suprantu tikslas tu 5cm tam kad sugertu vandeni tik ne per daug t.y. rasos taskui. planuodamas apkalti OSB plokste pries gipsa ir ieskodamas ploksciu paskaiciau kad OSB isskiria nemenkai formaldehido, pansiai i PAROC vata. todel dabartne vizija paskikoregavo – palaukti pavasario, pradziovinti, deti dar plevele ant virsaus ir deti vatos dar 5cm be formldehido. o po to dviguba gipsa ant virsaus. tai tarp pertvaru ir stogo paliktas tarpas tam speciliai. gamintojas rekomenduoja vatos plona sluoksni palikti atvira is vidaus. tai nezinau kodel reiktu ji pleveliuoti. nes kiap suprantu ant pleveles susirinkes vanduo begtu per sienas…

   Atsakyti
 2. Blakis

  Jeigu rasos taškas susidarys vidinėje patalpos pusėje, t.y. už polietileno plėvelės, tai šaltis lauke bus arktinis, gal net žemiau -50. Įprastai rasos taškas būva apie vidurį tų 25cm šiltalo, ir drėgmei pasišalint iš šiltalo yra dedama difuzinė plėvelė. Vidinės plėvelės paskirtis ne tik garo izoliacija, bet ir būdas sandarumui pasiekti. Tam kad sandarumas nebūtų pažeistas vedžiojant elektrą ir yra dedami tie 5cm šiltalo. Mano manymu tie keli cm dar ir padeda išsilygint drėgmei patalpų viduje, netaip greit išsausėja ir sudrėgsta oras.
  Kad vata įgertų tiek drėgmės jog net varvėtų (jei kalbat apie kondensato susidarymą patalpos viduje) drėgnumas turi būti toks kaip garinėje pirtyje. Realiai labai abejoju ar taip gyvenanam kambary būva, nebent virtuvėje verdant valgį dideliuose puoduose be gartraukio 🙂

  Atsakyti
 3. namukas

  Sakote pertvaros juda, o prie pagrindinės sienos jas ankeriavote su omega profiliais ar panašiais elementais ? Jei ne, tai ir ateity pertvaros gali judėt jei smarkiau atremsit, vien skiedinio nepakanka.
  Laikini langai 1-oj foto gerai atrodo, kaip meninė instaliacija. 🙂
  Smagių švenčių!

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   taip prie sienu anketuora su omega profiliais. virsuje palikti tarpai. numatoma kad dar pastores +7cm (5cm vata ir sluoksniai gipso) stogas. taip pat statybininkai pasakojo kad stogo konstrukcijos irgi juda, todel standziai suristi virsu nerekomenduotina.

   Atsakyti
 4. Tomas

  Puikiai juda, smagu matyti 🙂 Laiptai suksis? Jei įmanoma darykite su platforma, trumpiau ridentis teks :))

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   Taip teks sukti nes pati aikstue siauroka. Pagal matmenis 1.9m x 1.9m aukštis yra apie 3m Nors finalinio sprendimo su laiptais dar neturiu.

   Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   dekui uz pasiulyma. siuo metu darbai vyks pagrinde jau tik viduje. buvo ideju deti time-laps tipo kamera, taciau pritruko tam energijos ir kitu resursu 🙂

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *