Nulinė kanalizacija

Pirmame aukšte jau išvedžiota nulinė kanalizacija. Pamrišau pasidalinti, gal kam bus idomu.

Garažo trapas ir ūkinė kriauklė:

20141029_142744_resized

20141029_142724_resized

Katilinė. Joje kriauklė, trapas ir “aptarnavimo” taškai:

20141029_142705_resized

 

 

Dušas, tualetas ir kriauklė:

 

20141029_142646_resized

Virtuvė ir pro drabužių spintą atėjimas iš antro aukšto vonios :

 

20141029_142635_resized

20141029_142713-1_resized

 

bendras vaizdas (katilinė, tualetas ir vonia):

20141029_145346_resized

 

12 komentarų apie “Nulinė kanalizacija

  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   toks kaip alsuoklis bus. tik nezinau ar tas kuris su kaminu ar ta vadinam chlapuske. sako tos brnagesnes chlapusekes yra neblogos, nor kamineleis visada geriau. dar galvoju, nes kaminelis papildomi salcio tiltai ir kastai ir to labai nenori. paskutinis pabendravimas su snatechnikais kiek nuramino ir linkstu lik chlapuskiu.

   beje labai panasi dilema su naturalia venteliacija vonioje 2a. ja darant gaunamas nesandarumas, nedarant nesinori be reikalo sukti rekuperatoriu visa laika.

   Atsakyti
 1. iknamai

  kokius vamzdžius naudojote?
  alsuoklį galite be problemų išvesti į pakalimus per išorės šiltinimą ir nebus ten beveik jokio šalčio tilto

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   idomi ideja. is praktikos?
   Del vamzdiu neesu tikras, nes derinosi patys santechnikai. Pirkta is celsio, t.y. celsis pats atveze ir likucius pats paseme.

   Atsakyti
 2. iknamai

  taip, išvedėm alsuoklį per blokelių sieną ir neoporą į pakalimą, jei ir gausis šalčio tiltelis-tai labai mažas, kadangi pakalimai su tarpeliais tai ir alsuoklį galima slėpt 🙂

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   isradingas sprendimas. pasvarstysiu apie tai. bijojimas toks kad alsuoklis toks gali duoti kvapu. o pas mus kiek auskciau tokio tasko butu stoglangis. bent antro auksto WC

   Atsakyti
 3. Baronas Įrašo autorius(-ė)

  viduje pilki, o i isore iseina geltonas-rudas toks, tas laukinis. bet jo nesimato nes jis po zeme.

  Atsakyti
 4. arturas

  ar pas tave viduje niekur nera rostverko kuri turi kirsti vamzdziai? pas mane viduje namo yra rostverko pert varos, kurias reik i veikt, norint pasiekt isorine siena, nesumastau ka daryt, ar greztis per betona, ar daryt po rostverku (60cm), bet tokiu atveju gaunasi, kad is virtuves, vonios mazgu, vamzdis turetu labai staigiai zemeti.

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   Vidinis tik laiptinėje. O pertvaru rostvelkas bus po to. Per ta rostvelka kuris i lauką tiesiog buvo prasikasta po apačia. Nes kai buvo dedama kanalizacija tiek vidus tiek isore buvo neuzpikti. O pamatai poliniai. Pro laiptines rostvelka irgi teko prasikasti kai buvo vedamas vanduo. Bet jam kuo giliau tuo geriau. Dėl kanalizacijos pakasimu po pamatu reiktų įvertinti kaip pasijungs kanalizacija nes labai giliai įkasti valymo įrengimą gali būti problematiška. Ir dar reikalingi minimalus nuolydžiai.

   Atsakyti
 5. Audrius

  Sveiki, gal turite sąmatas, maždaug kokių ir kiek vamzdžių reikėjo nuotekų sistemai? Kad ir kvadratūra skiriasi, bendram vaizdui praverstų . Ačiū

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   as apie kanalizacija galvojau dar projektavimo metu t.y. kad vamzdyno butu minimaliai.bendroje sumoje to storo vamzdio gavosi apie kokius 20m. realiai pradęjė dirbti santechnikai dar pasiūlė kaip geriau padaryti, įdėjo aptarnavimo taškus. Detalės pigioji dalis, didžioji kainos dalis – darbas ir žinios kaip jį atlikti kokybiškai, kadangi pats nesuprantu, ėmiau tuos kurie šioje srityje kieti.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *