Murloto vidinis šiltinimas

Mūro ir stogdengių brigada vidinį murloto mazgą parengė štai taip:

IMG_3063

taip pat sakė, kad kai bus nutinkuota siena plėvelę reiktų klijuoti prie sienos.

Plėvelė yra stogo hidro izoliacijos tęsinys.

Siūlymas atrodo logiškai, tam kad nepūstų vėjai medžio ir betono sudūrime. Nors iš lauko tas tarpas bus izoliuotas termo izoliacija.

Tinkuotojai nemato poreikio taip toli nuleisti plėvelės, siūlo klijuoti EPS ploną sluoksnį, dėti tinklelius ir tinkuoti, o plėvelę pjauti.

Dar kitas siūlymas iš vidaus apšiltinti vata ir dėti GKP konstrukciją, kas pastorintų sieną.

Kokių turite pasiūlymų? Kaip kas tvarkėsi su šiuo mazgu?

7 komentarai apie “Murloto vidinis šiltinimas

 1. niuniauskas

  palik ta plevele, valgyt ji nepraso, o nuo vejo apsaugos, tegul tinkuoja ant virsaus jei eina. Nera pas mane vietomis sios vietos apsaugotos, tai per didesni veja, ypac prie dideliu salciu oj kaip jauciasi vejukas…

  Atsakyti
 2. namukas

  pas mus vatos šiltalas užeina ant mūrloto iš visų pusių, mūrloto nesimato, mat šiltinom perdangą. jūsų atveju kitaip, nes lubos eina į šlaitą, tačiau reiktų žiūrėt kad iš laukinės pusės prie pat mūrloto prieitų šiltinimas, nes vien užtraukus polistirolą iki gegnių neužtenka, prie mūrloto ten lieka tarpas, kurį reiktų gerai užsandarinti. plėvelę iš vidaus reiktų gerai priklijuoti prie mūro.

  Atsakyti
 3. Gediminas

  O kam visą sieną šiltinti iš vidaus? Ar ne taip supratau kažką? Garo izoliacinė eina iki mūrloto, jį uždengia. Tada aš tai planuoju ties murloto ir žiedo sujungimu klijuoti garo izoliacinę juostą (ne plėvelę, o spec. lipnią juostą). Tuomet ties murlotu dėti vatą ir gipsą sukt, kad susilygintų su siena. Ir tą vietą dažysiu taip pat, kaip lubas. Bus kaip mini lubų pratęsimas per ~10cm.

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   pas mane murlotas beveik su siena apie 1cm gal skirtumas. murloto aukstsi 15cm. papildoma plevele gera ideja. del papildomo siltinimo tiesiog gavau tokia ideja… kolkas kaip viena is opciju

   Atsakyti
 4. Mantas

  Sveiki,

  jeigu būtų nuotrauka aiškesnė tai gal ir būtų galima ką pakomentuoti… Čia kaip suprantu apatinis vatos 5cm nebus dengiamas plėvele?
  Aš viską uždengiau plėvele įskaitant ir 5-kiatuką vatos, plėvelę prišaudžiau prie murloto, priklijavau ir dar nutepiau hidroizoliacija. Murlotą apšiltinau polistirolu, kad butų plokštuma su siena, po to viskas nusitinkavo.
  Iš pradžių bandžiau žiltinti murlotą vata, bet viską teko perdaryti, nepasiteisino.

  gavosi vat taip: https://amnamas.files.wordpress.com/2014/10/stogas.jpg

  Atsakyti
 5. Auris

  Keli kalbinti tinkuotojai irgi siule kaip kad jums, is vidaus putpalstis ir metalinis tinklelis. Motyvas – sandarumas.

  O pasirinktas tinkuotojas siulo sita vieta daryti kaip ant fasado, t.y. putplastis, plastikinis tinkliukas ir plonas sluoksnis armavimo.

  As linkes daryti kaip rekomendavo anksciau, t.y. su metaliniu tinkliuku ir storesniu tinko sluosknsiu.

  Kaip jusm siulo tinkuotojai su metaliniu tinkliuku, kokio dydzio akis tinklo?

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   siulo metalini arba stiklo pluosto tinkleli. esme kad jis uzamuotu. pas mane patogu kad murlotas nuo sienos yra apei 2cm t.y. vietos 2cm xps kaip tik

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *