Kyla sienos

sienos kyla sparčiai, nors ir lynoja. Per dieną statybininkai paklojo apie 700vnt blokelių, kas yra daugiau nei 7 kūbai. Ryt manau pasieksime žiedą, taip pat tikiuosi ateis antra porcija blokelių ir pajudės garažas.

O vaizdas toks:

IMG_1707

IMG_1701

9 komentarai apie “Kyla sienos

  1. Gediminas

   Ir dar krūvą klausimų turiu. Kodėl garažas vėliau bus mūryjamas? Kaip rišite jo sienas su namu? Kas ten pirmoje eilėje? Atrodo kitaip nei blokeliai.

   Atsakyti
   1. admin Įrašo autorius(-ė)

    pradine mano mintis buvo “atristi” siena su termo izoliacija. t.y. namas siltas (27cm neoporo), o garazas maziau siltas (10cm). tai tos minties teko atsisakyti, nes ja sukritikavo technine prieziura, konstruktorius ir murininkai. bet pradzioje pagal savo pradine minti buvau uzsakes blokelius, garazo bus M15. tai jei atvyks su antra porcija siandien. taip pat antroji dalis M18 (antram stogui). tai tam kad butu paprastas sprendimas murininkai paliko skyles surisimui namo sienoje, per kurias persiris garazo blokeliai. puiku kad murininku komanda patyrusi ir nepanikuoja su uzsakvo nesamonemis. taip pat puiku kad procese yra zmoniu, kurie supranta daugiau nei as.

    Atsakyti
   2. admin Įrašo autorius(-ė)

    apatine eile yra slapi blokeliai, juos pradejo murinti pirmadieni. taciau padare tik nepilna apatine eile ir teko del lietus baigti darbus po 1h. todel ju spalva dar kiek kitokia. tikiuosi isdzius.

    Atsakyti
   3. admin Įrašo autorius(-ė)

    tai tam kad butu paprastas sprendimas perisimui murininkai paliko skyles surisimui namo sienoje, per kurias persiris garazo blokeliai. puiku kad murininku komanda patyrusi ir nepanikuoja su uzsakovo nesamonemis. taip pat puiku kad procese yra zmoniu, kurie supranta daugiau nei as.

    Atsakyti
  2. admin Įrašo autorius(-ė)

   viso komandoje 4 asmenys. murina lygtai 2. dar 2 pjausto ir pan. man pradzioje sake kad muro darbu bus 3 dienom, taciau kazkaip nesitikejo.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *