11 komentarų apie “Konstruktyvo detalės

 1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

  taip, skaudi tema. asmeniškai aš – nežinau. atrodo irgi kai kur perlenkta su tomis “atsargomis”. apie konstruktorius bus dar atskiras postas. sunkiai ten su jais sekėsi. realiai dėl vėluojančios medžiagos iš jų, vėluoja medis, dėl to sustojo ir suplanuoti stogo statybos darbai kokioms trims sav.
  žinoma ir pasirinkti medžio tiekėjai prie to prisdėjo. Pirminis tiekėjas jau kokią sav. kaip tel. nekelia. Tai kaip gerai, kad avansų nesumokėjau. Pasirodo smulkiesiems ir siekiant teisingai padaryti 250mm gegnės aukštis yra sudėtinga pagaminti, nes reikia aukštos kokybės rastų, kurie būtų pakankamai stori ir tiesūs…
  Tai naujas tiekėjas pažadėjo medį atvežti jau kitą sav. Šį kartą šis didesnis, todėl ir problemų nemato ir kainą geresnę pavyko išsiderėti.

  Atsakyti
 2. namukas

  Sudvigubintos gegnės įprastas dalykas prie stoglangių, nes čia silpnos vietos. Iš pirmo žvilgsnio stogo konstruktyvas gerai padarytas. Geriau apsisaugot ir tvirčiau daryt, o kas ‘ant snarglių’ namą stato tegu stato, bet rizikuoja.. Skūpus moka du syk.

  Atsakyti
 3. mariuzs

  Dėkui už parodytą konstruktyvą 🙂
  Ankščiau rašei kad tave atkalbėjo nuo atskiros konstrukcijos garažo, kokie pagr. motyvai? Aš sau planuoju daryt visiškai atskirą mūrinį, atskirta nuo namo per namo apšiltinimo sluoksnį. Matau tik porą sunkumų – sudetingesnis sienos prie namo šiltalo murijimas ir galimi tinkuoto fasado įtrukimai ties namo/garažo fasadų jungtimis dėl skirtingo pamatų sedimo.

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   mano pradine ideja buvo tokia kad namo ir garazo sienos yra atskirtos per siltinimo sluoksni t.y. neopora. taciau konstrukciskai taip negalima. t.y. turi buti blokeliu perisimas, tam kad siena turetu kur atsiremti ir nekabetu ant oro. nes kitu atveju ten butu teke zaisti su armaturimis, po to tampriu judanciu sluoksniu ir pan. todel tai buvo nepatikima ir sudetingiau nei isivaizdavau. pasirinktas sprendimas sujungtos sienos, kurias siltinsiu vientisu sluoknsiu. tik garaza galvoju pasiltinti ploniau. taip pat namo siena is garazo vidaus bus apsiltinta

   Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   cia toje nuotraukoje kur jpg tai matosi kad siltinimo sluoksnis ir is sonu po siena. manyciau geras sprendimas.

   Atsakyti
    1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

     patikslinu. namo – garazo sujungimas konstrukcinis tas kur jpg yra muras, siltinimas, muras. tokiu atveju muras turi kampus ir yra stabilus, ir gaunasi siltaines idedamas puplastis. mano matomi trukumai:
     1. sudetinga bus murinti sienas ir suklijuoti putplasti tinkamai
     2. gal kiek brangoka, nes gaunasi dvi sienos, kai siuo atveju gal pakaktu ir vienos.

     Atsakyti
     1. mariuzs

      1. manau papraščiausiai pirma pastatoma namo siena, o po to ji šiltinama ir tada statoma garažo siena
      2. man reikia tos sienos, nes ten garaže bus tech. patalpa – reiks kabinti ant sienos rekupą, tvirtinti santech. ir t.t.

 4. Baronas Įrašo autorius(-ė)

  statybininkai mane kalbina kad nesamone yra konstrukcinis sprendimas to metalinio balkio stoge. nes jis neduos to efekto kurio norima, nebent tas atramas kurios stovi laiptineje prisegti dar prie sienu. siulo stoga remi per viduri ir nedeti to metalo is viso. ka manote?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *