Blokeliai atvyko

siandien atvyko blokeliai

IMG_1611

IMG_1618

IMG_1616

IMG_1617

 

IMG_1624

pradinis pasirinkimas buvo ARKO M18, tačiau šis gamintojas paskutiniu metu sušlubavo. Teko ieškotis analogo, kas yra Matuizu plytinės M18 blokai.

Tačiau kaip visada ne viskas idealu, taip kai norisi. Pretenzijos gamintojui:
1. skirtingi stiprumai: a. deklaracijoje b. kituose dok. Nesutama su tuo kuris buvo užsakytas.
2. aplaužyti kampai ir briaunos. Manau šios problemos yra tokios galimos priežastys: a. labai prastos kokybės paletės, b. blokų forma
3. keista, bet kai kurie atrodo tokie demėti.

6 komentarai apie “Blokeliai atvyko

 1. Gediminas

  Na tikrai ne kaip atrodo blokai. Mano akyto betono blokeliai daug kartų gražiau atrodė, nors ir pasižymi aptrupėjusiais krašteliais. Nelabai būčiau ir aš sužavėtas neatitinkančiomis specifikacijomis. Galbūt verta kreiptis į gamintoją ir reikalauti keitimo? Ar nebėra laiko?

  Atsakyti
  1. admin Įrašo autorius(-ė)

   stiprumas didesnis tai didelio vėjo nekėliau, tačiau kai duoda du dokumentus, kuriuose skirtingai rašoma, apie gamintoją nuomonė susidaro…

   Atsakyti
 2. Rolando namas

  Dėl stiprumų patarimas – skambini ir reikalauji iš tiekėjo, kad nemokamai pakeistų ir atvežtų. Kitaip nemoki pinigų. Kas užsakyta tas privalo būti atvežta. Mano klaida buvo ta, kad užsakant nepasidomėjau stiprio klase, ir vien

  Atsakyti
 3. Rolando namas

  Dėl stiprumų patarimas – skambini ir reikalauji iš tiekėjo, kad nemokamai pakeistų ir atvežtų. Kitaip nemoki pinigų. Kas užsakyta tas privalo būti atvežta. Mano klaida buvo ta, kad užsakant nepasidomėjau stiprio klase, ir vieną paketę teko sukeisti.

  Dėl kampų ir briaunų nepergyvenkit, jeigu mūrysit su tradiciniu skiediniu, labai paprastai kampai užglaistomi.

  Dėl dėmių – čia tikriausiai bus įgerta drėgmė. Visiškai nieko baisaus.

  Rašote, kad “Arko sušlubavo” – kas ir kodėl ? 🙂

  Atsakyti
  1. admin Įrašo autorius(-ė)

   dėl stiprumo tai užsakant sakė bus 15. Su blokais gavau deklaracija, kurioje įrašyta 15. tačiau kitame dokumente 20. tai abu kaip ir tinka, ti k va kažin kuris tikras.
   ARKO, tiesiog buvo sustojusi linija kurį laiką, o dabartinė paklausa M24 neleidžia atsipūsti gamybai, todėl cituojant “M18 kažkada bus…”

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *