Antras aukštas

Jau kaip ir įsibėgėjo pasiruošimas antro aukšto žiedui (foto).

Tik tokia bloga mintis iššoko, o jei dar vienu blokeliu į aukštį?

Nes gaunasi nuo perdangos 1,44m+0,15 murlotas taigi 1,59m. tačiau -0,05 gegnių pakalimas iš vidaus + x cm apdaila ir -0,15 grindys, tai vietoje norėtų minimalių 1,4m nuo grindų iki stogo kampo gaunasi tik apie 1.3m, kas atrodo mažokai.

Pradinis užmanymas:

projektas

Stogo planuojama koncepcija – 25cm PAROC gegnėse+5cm skersinyje, kuris įsileis į vidų:

Screen Shot 2014-10-08 at 22.11.35

Ryt dar pabandysiu su TP pasitarti kaip čia padaryti…

Foto:

IMG_1959

IMG_1957

7 komentarai apie “Antras aukštas

 1. Rolando namas

  Dėl pakėlimo per 1 blokelį – pasiskaičiuokit, kiek cm paaugs pats namas. Yra leistinos normos, kiek gali padidėti namo aukštis, jeigu jas viršys – negausit pažymos iš staybų inspekcijos, kad statinys pastatytas/statomas be esminių nukrypimų.
  Pas mane dengiama čerpėmis, naudojamas Monier rekomenduojamas kraigo mazgas, kuris pats iš savęs yra pakankamai aukštas. O projektuotojas pabraižęs, kad stogo dangos aukštis yra pakankamai nedidelis. Tai šitoje vietoje irgi kažkiek “paaugo” namas.

  Atsakyti
 2. Dominykas

  Sveiki,

  Turiu vieną patarimą dėl perdangos. Rekomenduoju iki rimtų šalnų pragręžti perdangą iš apačios. Netikėjau kad gali jų viduje būti vandens, pasirodo tikrai gali ir labai daug 🙂
  Paauginti namą kaip ir Rolandas minėjo reiktu atkreipt į statybų leidime įvardintą namo maksimalų aukštį… Bet pasvarstykit ar tikrai reikia to? 🙂 gal šalia kraiginių sienų daugumoj bus spintelės, lova, ir dar visokie rakandai 🙂

  Atsakyti
 3. Marius

  Asmeniskai as nekelciau- pas mane nuo plokstes 6 eiles po 20, tai 1.2- bus pakankamai. Kolega kelesi per blokeli- sake- kazkaip nebesiziuri namas. Namas neplatus, bijau, kad bus be rysio.
  Siaip, prie silikato ziedo galima ir nedaryti. As inkarus tiesiog nuleidau per 3 eiles, bet stogas kitoks- turiu ir centrine nesancia siena.

  Atsakyti
  1. Baronas Įrašo autorius(-ė)

   del ziedo zinau kad galima be. taciau blokeliai m18. ir ziedus sudeliojo bei suskaiciavo konstruktoriai.

   Atsakyti
 4. Marius

  Tik dabar pastebejau, kad jau pakelei- nu matysi pats, kai stogas bus gatavas 🙂

  Atsakyti
 5. Baronas Įrašo autorius(-ė)

  aga cia vizualinis dalykas irgi buvo vienas is tu “uz ir pries” dilemos dalyje.
  statybininkai spartus ir sprendima reikejo priimti operatyviai. tai gavosi jis toks, o po to gyvenimas parodys kiek geras ar blogas jis.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *